| AndreeaSiAndra a întrebat:

Buna tpu.Eu sunt cu un baiat si joia asta faem o luna.Eu ma gandesc sa ii fac un cadou dar nu stiu ce, ma gandeam sa ii fac eu ceva, eu am ceva talent la desen si am si voce si ma gandeam ori sa desenez ceva ori sa ii cant ceva voi ce ziceti si daca e sa ii desenez ceva ce sau daca ii cant ce? funda ideii celei mai bune.

1 răspuns:
| andrerox a răspuns:

Pai ai putea sa ii desenezi ceva romantic si cantecul sa fie pe masura! Cum ar fi o inima si cantecul ...ar fi bine sa o intrebi din intaplare ce melodie ii place in mod deosebit. Sper ca ti-am fost de folos.