| anonim_4396 a întrebat:

funda! Imi place de un tip de la clasa alaturata, cand nu sunt eu prin preajma se poarta normal, (in afara scolii) dar in scoala se poarta prosteste (ca un copil mic), se uita mereu in clasa la mine, se uita mereu la mine, dar cand vreau sa vorbesc cu el nu prea imi spune mare lucru iar la prima ocazie fuge in clasa, cand i-am spus sa imi semneze tricoul (spre exemplu) nici macar nu m-a atins(decat cu marcarul), pana la urma ce vrea? Va place sau nu?!
P.s: restul baietilor vorbeau cu mine si imi scriau pe tricou : "bafta pisi" sau " te iubb" etc, lui nu prea ii pasa

1 răspuns:
| DascaluViorel a răspuns:

Te place si el dar baietii au tendinta se se comporte prosteste crezand ca inpresioneaza. si de multe ori reusesc, poate ca nu iti poate inpartesi sentimentele pentru ca el crede ca va fi tachinat de colegi... sau va rade de el asa sunt baietii laughing Lasa lucrurile asa cum sunt si intr-o zi iti va arata fata lui adevarata.