| idkpisi533 a întrebat:

Bună TPU, îmi place de 3 zile de un baiat, deci totul a început când îmi răspunsea un story de pe Instagram, de atunci vorbisem, dar nu non stop. Acum vorbisem cu el și mă întrebase ce ma supăra ca m-a vazut cam trista de la niste probleme familiare si ma intrebase daca sigur nu ma supara nimic, iar eu i am raspuns cu nu, daca ma intreaba ca sunt bine sau ceva, ii place de mine? Va rog niste sfaturi cum sa il fac sa ma placă.
ps: e doar cu cateva luni mai mare decat mine
Ce ii place unui baiat la o fata? Va rog

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

'' Ce ii place la un baiata o fata? ''
Can you translate?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Traducere: Ce ii... *brainfreeze... https://sto-blog.s3.amazonaws.com/images/2017/05/18/preocupado-2.gif

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahahahha

| mihaicelsfant a răspuns:

Cati ani ai aveti? si iti dau un raspuns