| Anon352 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme care v-au placut? Sa fie de genul romance, comedie sau pur si simplu cu adolescenti big grin mersi.

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
1) Ted.
2) The first time.
3) LOL.
4) Man on a ledge.
5) Ticking clock!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo de comedie! Nu este un film, insa daca nu l-ai vazut pana acum, sunt convinsa c-o sa-ti placa, eu l-am vazut de zeci si zeci de oeri pana acum si de fiecare data m-am distrat maxim:
Achmed the dead terrorist - Jeff Dunham! (Achmed teroristul mort) ti l-am dat si cu subtitrare in caz ca preferi asa:
http://www.220.ro/......zyLI5UZsd/

| T1ramisu a răspuns:

The girl next door
Sex drive
Superbad

| YnaYna a răspuns:

Tres metros sobre el cielo uita-te e superb filmul si comedie si romance si cu o adolescenta happy

| Anon352 explică (pentru YnaYna):

E intr-adevar superb filmul. partea a doua m-a lasat putin dezamagita, dar filmul merita vazut big grin