| Bebelushax a întrebat:

Buna TPU.in ultimile 4 luni ma simt peniil si tristasadDe ce? Pentruca prietena mea cea mai buna avea un iubit nu tinea la el statea doar pentru anii lui si mie chiar imi placea de acest baiat.cand ei 2 s-au despartit prietena mea mi-a zis ca ma pot intalni eu cu el.(asta era tipic pentru noi demulte ori imparteam iubiti)dar de data asta a fost altfel ea dintr-o data nunu mai vorbea cu mine se purta mai naspa ma colea si i-a zis fostului ei prieten*care umlam eu cu el *ca eu nu am avut niciodata prieten si ca nu stiu sa sarut...nu am vb cu ea mult timp ea a inceput sa se apuce de prostii sa fumeze sa faca sex *la 15 ani jumate*. tot cartierul o stia drept cur*a:-s.Mama ei nu stia ca se f*te petru ani si tigari da stia ca fumeaza si ca sa o determine sa nu mai fumeze a luat-o si a plecat cu ea in spania.intr-un fel imi pare rau ca mama certat cu ea si as vrea sa vb din nou cu ea. da ma simt naspa numai cand o vad...acum nu prea mai am cu cine sta si cred ca toata vara am sa stau in casa de una singura:-

1 răspuns:
| Sqk00 a răspuns:

Si thu ce ai vrea sa iti oferimm.; x? nu esti clara.batting eyelashes