| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Cum as putea sa aflu ca ma place un baiat... nu doresc sa il intreb pe el. pentru ca pe urma o sa inceapa sa rada.nu sunt sigura daca ma place! E un tip dragut si ne intelegem foarte bine... as vrea sa primesc niste sfaturi ca sa ma ajute! Dau funditakiss

Răspuns Câştigător
| Maddu a răspuns:

Poi inteleg ca iti este putin rusine sa il intrebi pe el asta inteleg s-ar putea amuza dar poate asteapta sa-i spui asta adica poate el nu are tupeu sa iti spuna asa ca eu zic sa risti pentru ca s-ar putea sa ii placa de tine numai sa o faci intr-un mod delicat adica eu stiu daca nu ai tupeu in fata macar prin mesaje sau messenger il intrebi:buna, imi dai voie sa te intreb ceva? si el o sa zica da iar tu spui:Ma placi? acum depinde de raspunsul lui daca zice da atunci spui si eu te plac asa ca mai devreme sau mai tarziu trebuia sa te intreb sper sa nu te jenez dar eu as vrea sa fimmai mult decat amici(daca e cazul)si daca vrei si tu.Eu zic ca trebuie sa incerci ca apoi poate fi prea tarziu:*

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Se tot misca cand e pe lanaga tine sau nu se uita deloc la tine atunci iti dai seama asa fac eu dar cred ca e un tic

| Nirvana a răspuns:

Poti sa ii dai de inteles ca il placi tu. El va observa asta si poate il vei face sa ia o decizie. Daca nu te place e mai rau pentru tine, dar cred ca ar trebui sa risti. Este destul de neplacut sa il intrebi. Asa ca altceva nu am idee ce poti face.

| crystinica a răspuns:

Pai in primul rand se uita la tine, te invita la un suc, in fata ta cand vorbeste cu tine se balbaie...