| 97steef a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu de 2 saptamani.din cauza mea. am pus botul dintr-o nimica toata. si am vrut sa ne impacam si el o zis ca vrea dar. nu poate pentru ca are bac-ul si nu o sa poata sa-mi ofere destula atentie si iar o sa ne certam si nu mai vrea. Ca vrea sa vada ai lui ca trage putin. Mentionez ca ne-am certat de n ori, timp de 2 ani si tot imp am ajuns sa fim ..insa acum e diferit. Mi-a zis ca nu o sa poata iesi seara cum facea pana acum. Eu i-am zis ca inseamna ca aici se sfarseste totul. Dupa 2 zile, dupa ce am vbit toate astea mi-a trimis un msj in care imi spunea cat de multma iubeste ca ii e foarte dor de mine, ca o sa ma iubeacsa mereu si ca nu vrea cumva sa ma piarda sau sa ma stie cu altcineva, vrea doar sa-l inteleg. Iar eu.i-am zis ca am acceptat ideea si ca o sa trec peste, sa-mi refac viata fara el. Si am vazut ca si-opostat pe fb ca a iesit intr-un local..aseara. m-am ofticat! el o zis ca nu poate iesi seara dar cu baietii poate?! si i-am trimis mesaj. ca e un mare mincinos. si o zis ca bravo lui. cacica o iesit sa vorbeasca nu sa se distreze. Ce pot sa fac acum?! mai e vreo sansa oare?

3 răspunsuri:
| Mufilici a răspuns:

Pai, poate era trist ca tu ai pus punct la tot cand el ti-a trimit un mesaj asa dulce spunandu-ti ca desi ii este greu, el te iubeste, si eu as fi iesit cu fetele prin club daca prietenul meu mi-ar spune asa ceva si nu ca sa il oftic, ci pentru faptul ca ar trebui sa incerc sa ma simt eu mai bine.
Nu spun ca este doar greseala ta, doar ca spunandu-i ca tu deja te-ai obisnuit cu ideea ca el nu mai este in viata ta, deja i-ai spus pa acelui baiat si nu cred ca s-a simtit prea bine, dupa faptul ca el iti trimisese un mesaj asa.
Vorbeste cu el, spune-i ca nu stiu, ca voiai sa il faci sa se concentreze la studii, ca il iubesti si daca te crezi capabila sa intelegi ca el are bac-ul anul acesta si ca este foarte important pentru el, spune-i sa vrei sa incercati din nou, dar daca faci asta nu il sufoca si intelege-l. Insa asta nu inseamna sa il lasi sa iasa cu baietii o data pe saptamana iar pe tine sa te vada o data pe luna sau chestii de genul._.
Succes >big grin

| 97steef explică (pentru Mufilici):

Multumesc!

| Mufilici a răspuns (pentru 97steef):

Pentru nimic >:d