| bubu_1227 a întrebat:

Buna TPU ma ajutati si pe mine cu cateva diete de slabit am 15 ani si am cred ca vreo 55 de kg vreau sa slabescc CE sa fac? Fundita! pentru cele mai bune raspunsuri

Dar mi-e frica ca ce dau jos pot sa pun dublu la loc burta nu prea am asa de rau dar solduri am dar am si ceva ceva burta ajutati-ma Fundita!

Răspuns Câştigător
| Laura_1898 a răspuns:

Salut:*pai ai putea incerca urmatoarea chestie:... dimineata sa iei o masa cat mai consistenta ca metabolismul tau sa se accelereze pe restul zilei apoi la pranz mananci cu ceva mai putin ca de dimineata iar seara si mai putin. Dar mananca cat mai diversificat si incearca sa scoti din meniu mizeriile precum fast-food si toate in gen.Bine eu ti-am zis acestea fiindca cerea intrebarea ta, dar sa stii si eu la varsta ta eram de-a dreptul obsedata ca as fii grasa si cand vad acum pozele realizez ca de fapt nu era asa...crede-ma nu e momentul sa faci cure si alte chestii pentru ca acum esti in dezvoltare iar sincer eu nu cred ca ai prea multe kg.Lasa-ti corpul sa se dezvolte normal mancand sanatos. te asigur ca nu iti va parea raubig grin.Sa ai grija de tine!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com