| dragutzairina a întrebat:

Matusa mea trebuie sa nasca luna viitoare.Intrebarea mea este :Avand in vedere ca am 13 ani am voie sa o vizitez pe ea si pe verisorul meu? (insotita de mama, care lucreaza in spital).Va rog sa imi raspundeti daca stiti.Stau in Constanta daca va ajuta laughing tongue.Dau Funda! Multumesc anticipat si scuzati cate goria tongue kiss

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Da poti sa o vizitezi.Nu conteaza ce varsta ai. Poti merge linistit.