| andreikol a întrebat:

Mentionez fundita + voturibatting eyelashes :*

Eu fac dans sportiv iar partenerul meu a lipsit de o gramada de ori fiidnca mereu iese cu prietenii in oras etc etc (iar dansul de performanta inseamna sa mai sacrifici iesirile in oras) dar el e total indiferent si este si f. nesimtit cu mine sad in ultimul hal sad
Era vorba sa schimb perechile cu o fata (sa dansez cu baiatul de care-mi place...vedeti? mele anterioare)
mama a vb azi la tel ca mama partenerului meu si a intrebat-o daca mai vrea sa faca dans de performanta (parteneru meu) si ea a zis ca da...
eu as vrea sa dansez ca acel baiat de care-mi place mie ptc gandeste mai ca un invingator si se implica mai mult sad
dar nu stiu cum sa fac asta ptc as fi f nesimtita sa ii zic partenerului meu: NU MAI VREAU SA DANSEZ K TNE!

funda love struck

1 răspuns:
| annaloveanna a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu el si sa ii spui sa iti zica daca el chiar vrea sa mai vina ca sa stii si tu daca iti cauti alt partener.Inceraca sa vorbesti si cu mama ta si spune-i ca nu vrei sa dansezi cu el deoarece nu vine niciodata. Vorbeste si cu fata aia si roag-o mult si pe ea.Trebuie sa incerci foarte mult!
Sper ca ti-am fost de folos!