| euzictutaci a întrebat:

Mentionez: funda + voturi love struckkiss!

Fac dans sportiv si mi-a placut de partenerul meu.insa s`au intamplat diverse chestii...acum as vrea sa ii devin ca o sora love struck ptc oricum in perechile de dans sportiv relatiile nu merg f bine (relatia de cuplu); deci ce sa fac? cum pot sa ma apropii de el si sa devenim prieteni super buni? sa fim ca fratii love struck! Va ajuta si perechea mai mult; si vom avea rezultate mult mai bune love struck!
Merci kiss!

1 răspuns:
| Mikami a răspuns:

Poarta-te natural daca il vei baga prea mult in seama prinde idei