| CristinaAndreea11 a întrebat:

Vreau sa imi iau un aparat foto dar nu ma prea pricep la ele,nu stiu care sunt bune si care nu. Dupa parerea voastra, care este cel mai bun aparat foto?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Din punctul meu de vedere, DSLR-urile. Asta în caz că nu esti foarte profesionist și vrei ceva și mai performant. Dar pentru început un DSLR de calitate este arhisuficient.

1 răspuns:
| BalasaCatalin a răspuns:

Vrei ceva profesional sau un aparat mai simplu, usor si sa faca poze cat de cat bine? de exemplu eu am un aparat foto FUJIFILM FinePix AV200 si chiar face poze excelente este un aparat usor de purtat neincomodabil...