| xoxo05 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac. De mai bine de o luna am probleme cu unghia de la picior. S-a ingalbenit, doare destul de tare si mai curge si ceva lichid albicios de la radaciba unghiei. La doctor nu am unde sa merg. Va rog ajutati-ma si spuneti-mi ceva leacuri ca e insuportabila chestia asta. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Fluffy2 a răspuns:

Salut! Este cam nasol dar trebuie sa mergi de URGENTA la doctor! Ti s-a infectat si daca nu mergi la doctor o sa ti se cangreneze si se va ajunge la amputarea degetului.Pana cand ajungi la un doctor mai dezinfecteaza-o si nu mai pune soseta.Sa mergi cat mai repede la doctor! Nu de sfatul meu trebuie sa asculti ci de cel al doctorului! Succes!

| Smiling a răspuns:

Sicer cred ca e o ciuperca sau ceva..Inearca sa iei Exoderil.E o solutie nu foarte scumpa, cam pana in 20 de lei.Si da-te cu ea. Sper ca te-am ajutat.happy