| nightwish12356798 a întrebat:

Nu stiu sigur daca asta este cel mai potrivit loc in care sa va spun ce mi se intampla. Deci va rog nu radeti! De ceva timp aproape 5 luni muros foarte urat, nu e ca si cum nu m-as spala dar si dupa ce fac baie tot miros char daca stau cu orele in apa ma dau cu 3 tipuri de geluri de dus plus sapun. Intrebarea mea este: ce fac in privinta asta? P.s nu folosesc deodorant deoarece verisoara mea are cancer din cauza aluminiului din deodorant. Dau fundaa!:*:*

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Poate ca ar trebui sa folosesti deodorant, in cazul in care transpiratia este problema. Exista o varietate mare in ziua de azi, printre care si cateva care nu contin aluminiu (produse naturiste, in general).

3 răspunsuri:
| RullerOfAllEvil a răspuns:

Cauta un antiperspirant fara aluminiu sau parabeni. Se gasesc mai peste tot. happy

| Barbulescu_Ilinca_1991 a răspuns:

Pai... Dacă e, da-te cu deodorant cand nu esti inpreajma verioasrei tale, sau un spray e un fel de deodorant, sau da-te cu parfum, sa ai hainele care sa miroasă foarte puternic. Nu știu ce sa zic. thinking

| Wehrmacht a răspuns (pentru Barbulescu_Ilinca_1991):

"da-te cu deodorant cand nu esti inpreajma verisoasrei tale". Asta-i cel mai cretin si retardat lucru pe care l-am auzit astazi.Crezi ca cancerul este o alergie? Ii e frica sa nu faca si ea cancer.