| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, a fost ziua unui coleg si face 18 si mi-a facut cinste cu 3 beri si am mai luat si eu una, un strongbow. Dupa am mai luat 2 tigari de la tata, una am fumat-o in spatele casei si inca una la bezinarie, pe la spate fara sa isi dea seama, iar dupa am luat una si am fumat-o in casa si am dat cu spray ca sa nu miroasa. Nu cred ca si-a dat seama ca n-a zis nimic, dar e normal sa imi vina ameteala dupa ce am invatat sa trag din tigara mai mai bine? Inainte trageam doar in gat, doar ca acum am invatat sa trag in mine si m-a luat cu ametela

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Buna, da, este normal. Stai linistit, bea apa si o sa-ti revi. In general corpului ii ia cateva zile sa se obisnuiasca cu substantele din tigara si in plus ai mai si baut.

| Byb2001 explică (pentru dinaprilie):

Da,ma speriasem putin ca mi-a venit ameteala mai putenica dupa ce fumasem si abia am putut merge dar acum sunt mai bine,

| Byb2001 explică (pentru dinaprilie):

Bn si tigari mai puternice marble mai tari

| dinaprilie a răspuns (pentru Byb2001):

Ok.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Continuă tot așa. Ești pe drumul cel bun, care te duce repede în rai, dar mai întâi la cimitir.