| FanOfPostMalone a întrebat:

Buna TPU! O sa încep cu începutul. Când eram clasa a3a, acum sunt a9a, in clasa la noi a venit o fata noua care era românca dar venită din America. A stat doar un an, toată clasa a3a și apoi a plecat înapoi in America. Am fost cele mai bune prietene dar de atunci nu mai știu nimic de ea! Avem poze împreuna de la serbări, am numele ei complet in afara de cel de familie, știu unde a stat sau sta in America. Însă nu știu cum sa o caut. Chiar mi-as dori sa o găsesc și sa stam de vorba, am mai căutat-o pe Facebook sau Instagram dar nu am găsit nimic. Sfaturi?

2 răspunsuri:
| SociopatuI a răspuns:

Nu cred ca mai stie romana...

| FanOfPostMalone explică (pentru SociopatuI):

Mama ei este românca, oricum și dacă nu ar știi, as putea in engleza sa vorbim