| Giulia97Anna a întrebat:

Buna,TPU,ofer funda si vot deci va rog sa ma ajutati,sunt foarte speriata.Mie mi-a venit ciclul pentru prima data anul asta prin aprilie, a durat 5 zile si mi-a mai curs putin in a 6, urmatorul a decurs normal, iar acum se implinesc 9 zile de cand mi-a venit si nu se mai opreste, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Aceasta nu este o problema.Pana se regleaza timpul va varia, sau poate fi si din alte cauze.Probabil la tine a fost de la caldura sau pentru ca ai mancat ceva.Nu te speria.Dar daca vrei mai multe detalii ar fi mai bine sa vorbesti cu mama ta.

| Giulia97Anna explică (pentru ღSupradozaDeViseღ):

Am vorbit, dar a zis ca e normal

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Ma bucur ca te-am putut ajuta :*

3 răspunsuri:
| bubulinabia a răspuns:

Un dus recehappy