| alexandrafocus a întrebat:

peste cateva zile e ziua mea de nastere si nu stiu unde sa o tin ( nu piscina,nu cafenea,si nu bowling),ce mancare sa pregatesc, ce °°chestii °° sa facem.P:S am 14 ani si sunt fata.Si scuzati categoria dar e cea mai populara. Funda happy

6 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

De ce nu iesi la o pizza mai ales? happy

| Neo12 a răspuns:

Undeva la o pizza, mc, ceva de genul sau acasă.
Poţi găsi reţete foarte uşoare pe net de mâncare. Poţi fac bufet suedez, iar acolo pui tu pe platouri ce faci de mâncare şi îşi aleg invitaţii ce vor.
Ca divertisment, vă puteţi uita la o comedie, jucaţi rummy, cărţi pe porunci şi tot felul de jocuri din acestea.
Dansaţi, faceţi karaoke, povestiţi.
Distracţie plăcută şi la mulţi ani!

| Hakuouki a răspuns:

Depinde de invitati. Numarul lor... Fete baieti?

| alexandrafocus explică (pentru Hakuouki):

Pai o sa vina in jur de 10-15 persoane si fete si baiet.

| Hakuouki a răspuns (pentru alexandrafocus):

Mai bine la tine acasa pentru ca de club sunteti cam tineri, dar si acasa este mai rau ca de... mizerie, agitatie, poate nici spatiu nu este. La KFC si gata.

| Criminal2 a răspuns:

Acasa? La un club?