| ChocolateHeart a întrebat:

Buna TPU:*happyprietenul meu m-a invitat la el acasa sa ne uitam la un film..nu stiu daca sa accept sau nu invitatia..as avea nevoie de niste sfaturihappy:*

8 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Hm... pai ori poate fi o invitatie sa va uitati la un film, ori sa faceti... happy
Oricum ce varstă aveţi?

| ChocolateHeart explică (pentru CannbalCorpse):

15 ani happy

| CannbalCorpse a răspuns (pentru ChocolateHeart):

Daca amandoi aveti 15 e bine. Dar sa nu te lasi "usor" daca iti propune ceva.

| ChocolateHeart explică (pentru CannbalCorpse):

Nu in nici un caz.el stie si i-am spus ca nu vreau nimic.este mult prea devreme. oricum mersi de sfat:*

| CannbalCorpse a răspuns (pentru ChocolateHeart):

Ok :* Bafta si sa va distrati happy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu zic sa accepti. Vrea sa se apropie mai mult de tine. Bafta

| ChocolateHeart explică:

Mersi dar nu aveam nevoie de sfaturi..de genul acesta

| MioaraManolache1999 a răspuns:

Du-te e doar un film nu cred ca se intampla ceva rau. daca el vrea altceva intreaba-l daca e un film sau!