| Alexa2596 a întrebat:

Revin cu o alta intrebare...sunt total nedumerita, am de ales intre doua licee dar nu stiu pe care sa il aleg. Voi ce ma sfatuiti? Spiru Haret sau Grigore Moisil? Tinand cont ca eu stau in Drumul taberii(distanta nu prea e o problema), media mea e de 9.50 in momentul de fata(pe 5-7 + primul semestru din clasa a opta). A da si sa nu uit... vreau sa merg pe umanhappy

Daca se poate va rog sa imi spuneti de ce sa merg la acel liceu sau in caz contrar de ce sa nu merg la acel liceu:*

MULTUMESkiss

2 răspunsuri:
| MeUFO a răspuns:

Bună! Sunt foarte bune ambele licee, aşa că du-te la cel mai apropiat de casă. Contează foarte mult pentru economia de timp, pe care îl câştigi pentru învăţat sau pentru relaxare.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Pa, pa!

| Deeutza_9422 a răspuns:

Buna eu te sfatuiesc sa mergi la liceul Spiru Haret deoarece consider ca e un liceu ffff bun iar tu cum ai o medie destul de mare ai putea intra cu Brio insa nu cred ca distanta de la tine de acasa pana la liceu ar fi o problema...insa ti-asa recomanda spiru haret pentru ca grigore moisil nu stiu ce profil are...happybafta!