| PaulaJy a întrebat:

Sa presupunem ca un baiat anume stie ca o fata il place. Baiatul face tot felul de gesturi : o striga pe numele alintat, cand trece pe langa ea o loveste cu cotul, cand o vede se pune langa ea, ii spune ca e "strumf", dar dupa aceste gesturi el se combina cu o alta fata. Exista posibilitatea de a o place pe fata careia i-a facut gesturile respective? Funda!

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Posibil sa fie o atractie, dar daca s-a combinat cu alta sunt slabe sanse sa o placa super mult.

| Ande20 a răspuns:

Da, exista si posibilitatea asta. Dar pot fi mai multe posibilitati. Gen ori isi bate joc de ea (sansele sunt mici sa faca lucrul asta daca baiatul nu e un nesimtit), sau o trateaza ca pe o prietena buna. Daca chiar o place, este posibil sa vrea sa o faca geloasa pe fata pe care zici ca o alinta cu fata cu care e combinat. (sper sa intelegi ceva laughing ). Te pup si bafta :*.