| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa va povestesc despre o problema de a mea ( va rog sa nu ma criticati ). Bun deci ma impacasem cu fostul meu de nici o săptămâna, ca vine intr-o zi de luni la mine ca vrea sa ne despartim ca nu mai merge relația, ca nu mai simte la fel și ca nu crede ca poate sa îmi acorda atenție și nu vrea sa ma rănească. Astăzi am fost la o petrecere, unde o tot lua in brațe și vorbea cu o fata, prietena de a mea de care i-o plăcut in trecut. Ma gandeam ca nu s-o despărțit bine de mine ca deja sare la alta? Oricum...ma tot întreb cu ce am gresit, dacă ii dau mesaj ma lasa cu SEEN, am sacrificat atâtea lucruri pentru el și el pur și simplu îmi face asta! Inteleg ca nici eu nu-s așa intelegatoare dar totusi...eu încă il plac.

Îmi puteți da niște sfaturi cu ce sa fac? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este ca el este cu ea mai demult. Dar tu habar nu aveai.
Fata hotarata, i-a zis: ori cu mine ori cu ea.
Si el a ales.
Se va intoarce dupa ceva timp la tine. Garantez.

| Alesia0329 a răspuns (pentru darrio2007):

Ti-am dat funda pentru ca e singurul răspuns bun ~ eu nu ii dau / dădeam mesaje dar toata lumea in afara de tine zice ca trebuia sa il las in pace dar eu nici nu ii dădeam mesaj :/

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-l uiti ca nu merita efortul, te-a lasat ca a vrut alta, e vina ta ca i-ai aratat ca esti prea disperata dupa el si ai ajuns sa-l plictisesti, probabil ai si fost insistenta cu mesaje, telefoane etc. ceea ce baietii urasc.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Eu nu urasc chestia asta happy

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

PRobabil la inceput nu te-ar deranja, dar zilnc sa te dispere cu mesaje dupa o anumita perioada te oboseste psihic si simti efectiv nevoia de spatiu

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Ai dreptate happy

| Alesia0329 a răspuns (pentru Adry05):

Nu chiar, eu nu ii prea dădeam mesaje și telefoane, eram așa mai ignoranta~ poate și asta :/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu daca as fi in locul tau l-as uita. nu mai are rost, adica uita-l si gata. Oricum sunt multi baieti mai educati, frumosi si inteligenti decat el. Deci uita-l.