| Ștefania_Bălănescu_1970 a întrebat:

sper ca am ales categoria corecta. e o intrebare adresata fetelor. am 12 ani si astazi mi-au aparut pe chilot (am schimbat 3 perechi si acelasi rezultat) niste scurgeri maro pur si simplu. zici ca e diaree dar nu are nici un miros. nu mi.a venit ciclul inca. ce poate fi? nu am nici o idee!

1 răspuns:
| AndradaElenaP a răspuns:

Poate este momentul sa ti vina! De ce nu vb cu mama ta? Nu te supara, dar este o discutie intre mama si fiica, in niciun caz pe site uri de socializare, mai ales la varsta de 12 ani.