| SandraLove a întrebat:

Stiti cumva pretul unei perechi de lentile de contact? Am citit pe internet ceva, dar preturile variaza foarte mult. Ii intreb pe cei care poarta lentile.Mentionez ca lentilele sunt pentru imbunatatirea vederii.Multumesc anticipat:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1aprilie a răspuns:

Dar preţul depinde si de durata lor de folosinţă 1 zi, 1 săptămâna, 1 luna, 6 luni.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

In jur de 3-4 milioane de lei vechi happy

| Zaied a răspuns:

Verifica site-ul asta te rog.Contine multe informatii utile si preturi accesibile.Eu port lentile de contact, am dat pe ele 160 ron si le schimb odata la 3 luni.

http://www.contact-lentile.ro/

| Zaied a răspuns:

Daca nu ai gasit pe net si nici site-ul meu nu te-a ajutat inseamna ca habar n-ai sa folosesti netul.