| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

sunt noua pe aici. Sunt cu prietenul meu de aproape 2 ani, dar nu imi cunoaște părințiilaughing Eu ii cunosc pe ai lui, stau cu ei aproape zilnic. Însă am evitat să-i fac cunoștință cu ai mei, din cauza ca maica-mea e mai asa..Nu foarte deșteaptă și nu prea stie sa vorbeasca cum trebuie, mama lui e consilier iar maica-mea lucreaza la o firmă de reciclare. Si mereu mi-a fost rusine de faptul că familia lui e mai instarita si mai bogata decat a mea. (Mentionez ca imi iubesc familia) dar sunt tiganca, romanizata. Si părinții mei mai scot uneori niste vorbe colorate pe gura. Mi-e teamă că atunci când mami il va cunoaște o sa spuna o prostie sau etc si ma va face de ras in fata lui. Ajutor, chiar nu stiu ce sa zic sau sa las timpul sa mai treaca sa vad daca relatia e sau nu sigura? Sfaturi. Ofer funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si uite asa, insiri minciuna dupa minciuna:

Zici ca esti noua pe aici... de 3 ani?
Mai precis din 17 Iun 2017!
https://www.tpu.ro/utilizator/abhels

Alta miuncina:
Esti cu prietenul tau de 2 ani?
"în 22 Ianuarie | Popescu_Simina_1966 a întrebat:
Sunt cu sotul meu de 5 ani..."

https://www.tpu.ro/......ult-incat/

Concluzia: minti de ingheti apele, probabil de plictiseala sau fiindca esti mitomana.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Esti noua pe aici (sigur ca da...), la fel ca si cu prietenul tau de 2 ani sau sotul de 5. Dar sa nu ne intoarcem la aceste lucruri de data astawinking

Daca chiar ar fi adevarat ce zici, nu ar trebui sa iti faci griji. Cum adica relatie sigura sau nu? El sta cu tine nu cu parintii lui sau cu ai tai. Daca o sa se intalneasca asta este, ce pot ei sa faca? Sa va desparta? Daca va iubiti cu adevarat (dar nu insinuez nimic), nu ar trebui sa iti faci griji de astfel de lucruri. Cum am mai spus, in viata o sa stati cu parintii? Nu, ci cu partenerul.

| siriusblack98 a răspuns:

Din intrebarile tale anterioare imi dau seama ca minti foarte, foarte mult.Cu sotul de 5 ani nu mai esti? Sau asta cu relatia de 2 ani este doar amantul?!