| Rihhana1 a întrebat:

Sunt o persoana care se supara cam din orice, cum sa fac sa nu mai pun la suflet si sa nu ma mai supar din orice?

Răspuns Câştigător
| BUNNYMAN a răspuns:

Fi indiferenta de chestiile care te supăra și încearcă să gândești in mare (adică ....NU MOR DACA LAS SA TREACA ) încearcă să fi mai pozitiv.winking

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-ti folosesti creierul, ca sa poti afce diferenta intre bine si rau, intre corect si incorect.
Fiind un temperament coleric, este bine sa te abtii sa iei atitudine de moment, inainte de a judeca daca este bine ce vrei sa faci.

| gogu220 a răspuns:

Eu când am o stare de nelinişte şi de agitaţie iau o pastilă de magne B6. Şti cum mă relaxează? Instantaneu.