| SoferTir a întrebat:

Sunt pe clasa a-V-a si vroiam sa stiu daca sunt grele tezele...Adica se dau si la istorie si geografie? Sunt grele? Voi ce nota ati luat?

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Doar la mate si la romana dai, si nu stunt grele, am luat 10 la toate tezele de pana acum, daca inveti o sa vezi ca nu-i greuwinking succes! kiss

| beautifulkiss a răspuns:

Buna tezele la istorie si geografie nu se dau in clasa a V-a ci in a-8a. Tezele nu sunt asa de grele.Eu la romana am luat 10 si la matematica 8. Sper ca te-am ajutat.

| Bianka a răspuns:

Stii cum.nu e greu daca te pregatesti si invetilaughing
Daca nu, evident o sa fie mai greu. Pana la urma tezele sunt ca niste testebig grin numai ca ai mai mult de invatatoh go on
Pai.in clasa a V-a se da doar la matematica si la romana din cate stiu.
La mate mereu m-am descurcat ai prost. dar am note mai bune in teze decat la teste sau in teste decat la teze.
La romana mi-a mers mai binelaughing de la 8 in sus cam asalaughing

| uncontdestuldenasol a răspuns:

In clasa a 5a nu dai la istorie, nici geografie.decat romana si mate; nu e mare scofala daca inveti binewinking
notele :romana-10
mate-9

| lallyy a răspuns:

Se dau doar la romana si matematica...si daca inveti nu e deloc greu...cred ca ti-am fost de folos.Succes!

| alina404 a răspuns:

In cls a V nu se dau teze la istorie si geografie din cate stiu eu pentru ca am trecut prin asa ceva si nu s-au dat. Daca vei invata nu e deloc greu
Succes

| alynutza_6068 a răspuns:

Buna.ma numesc alina si sunt in clasa a7. tezele nu sunt grele doar daca nu inveti.invata si no sa-ti fie greu.mai ales ca esti doar in clasa a 5. eu am luat la amandoua 9. dar la istorie sau gepgrafie dai doar in clasa a 8a.mult succes.paaaaaaaa