| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura acasa, părinţii sunt plecaţi in concediu si noaptea asta sunt singura, chestia e ca stau la curte si pe aici au mai fost furturi, chestia e următoarea, cand aud cainele ca latra am atacuri de panica (sunt foarte paranoică) si nu ma pot linişti. De obicei atacurile se termina cand vomit dar am niste stari oribile, de ex cand nu mai am baterie la telefon si stau la televizor, oricât de tare l-as da aud chestii si chestiile alea sunt doar in mintea mea, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Anabela777 a răspuns:

Rezolva exercitii la matematica ca sa-ti ti creierul ocupat.

| Nemessys a răspuns (pentru Anabela777):

Nu o sa se poata concentra.
Ideea e oarecum buna dar nu o sa mearga.