| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt un baiat de 15 si am intrat la un liceu unde sunt doar baieti crying mi-am imaginat altfel viata de licean adica iti faci o prima prietene te distrezi si multe altele insa la liceul respectiv sunt doar baieti crying Ce ar trebui sa fac? Ar trebui sa ma mut la un liceu unde sunt si fete sau cum as putea sa cunosc si alte fete nu stiu ce sa fac. Daca ar trebui sa raman la liceul asta cum sa cunosc alte fete? Nuj ce sa fac nu mi-am imaginat asta sad Ceva sfaturi? Doresc seriozitate si decat sa va bateti joc mai bine nu raspundeti. Multumesc! :***

Răspuns Câştigător
| r3laxX a răspuns:

Sincer la liceu se merge ca sa inveti si sa ajungi cineva... nu sa te distrezi si sa o arzi pe langa fete.E si asta ceva dar nu asta trebuie sa fie principala ta preocupare.Cautati un profil la care stii cate ceva si incerca sa ajungi cineva lasa fetele ca vin ele singure la tine dac esti de treaba, serios, inveti.
Acum ele sunt magnetul dar mai incolo tu o sa fii.
E alegerea ta! nu iti bate joc de ea

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe afară e vopsit gardul și înauntru leopardul sau nu toto ce zboară, nu se mănâncă!
Așa și tu, învață să iei lucrurile ca atare!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Asta este doar vina ta iti meriti pedepsa acuma.

| Kiddy1998 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Mai bine taceai.

| LaurIonutz a răspuns:

Pai nu e chiar nevoie sa te transferi puri si simplu te duci si u la alte liceuri in vizita cu prieteni sau la fosti colegi si odata ce te duci e si normal sa cunosti fete sau prieteni ai fostilor colegi ^__^