| bebitz_8716 a întrebat:

Buna TPU.tocmai am aflat ca am oxiuri.azi am fost la farmacie si am luat zentel insa nu am gasit pastile si am luat siropel.credeti ca are efect? voi v.ati confruntat cu o astfel de problema pentru ca este ff neplacut. ce alte medicamente eficiente sau alte remedii mai stiti. vreau sa scap cat mai repede.multumesc frumos.ast ras voastre:*

2 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Nu trebuie să fii jenat.Mare brânză.În societatea in care trăim s-a ajuns la concluzia că exteriorul contează mai mult, în cazul tău (vai mama co**e ăsta are oxiuri nu stiu ce).Nu frate! Nu trebuie să te complexeze asta în nici un mod.În România la asta s-a ajuns, şi regret că m-am nascut aici.De ce? Pentru că eu sunt mai plinuţă.şi viaţa e foarte naşpa din cauza asta, DEŞI, nu ar trebui.Totuşi sunt oameni care realizează că exteriorul nu contează,şi anume prietenii mei,care în ciuda aparenţelor mele,sunt mulţi ca număr,şi toţi zic că-s de gaşcă şi alte alea.Tu trăieşte-ţi viaţa normal, că nu cade cerul peste nimeni, right? Baftă multă.

| Octa_6104 a răspuns:

Zentelul fie ca e sirop sau pastile are acelasi efect, in perioada in care iei Zentel nu ai voie sa mananci nimic ce e dulce.