| ammy_3809 a întrebat:

:* v-as ruga sa ma ajutati cu ceva...de ce atunci cand vad un baiat dragut, si imi place felul lui de a fi...intr-un cuv de el dupa ce ma combin cu el de ce imi trece totul usor? si repede? ca ii las si pe ei confuzi ca la dau papuci si nici eu nu inteleg ce e cu mine.funda!

Răspuns Câştigător
| oly_7105 a răspuns:

Poate suna aiurea.dar gandeste-te ca ai vazut o rochie de exemplu.care iti place foarte foarte mult. dureaza ceva timp pana faci rost de bani ca sa o cumperi.iar dupa ce ai cumparat-o o porti o data de doua ori si deja devine obisnuinta.si la un momet dat te saturi de rochia respectiva si vrei alta.cam asa se intampla si la baieti atunci cand nu pui suflet si nu sunt sentimente la mijloc.sunt convinsa ca atunci cand vei gasi baiatul ideal pentru tine pe care il vei iubi cu adevarat si vei dori din toata inima sa fie al tau.atunci nu vei mai aveam probleme de genul asta.stai linistita ca nu e ceva pentru care sa iti faci griji.trebuie doar sa cauti baiatul potrivit happy

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Nu ai timp sa te indragostesti in adevaratul sens al cuvantului.Esti atrasa de aspectul fizic, si nu ajungi sa-l cunosti cu totul.
In plus niciun lucru obtinut usor nu te va multumi. Odata cu lupta pentru acel lucru creste dorinta de a-l avea si automat dorinta de a-l tine langa tine.