| JojoLino888 a întrebat:

va rog sa imi dati un sfat si sa ma ajutati, va apun pe scurt, prietenul meu a plecat in colo, suntem de 7 luni impreuna defapr eram, al ma pus sa aleg intre scoala si el, si nu ma lasa sa merg la scoal.Am mers pt ca trebuia sa dau tezele si acuma vrea sa se razbune pe mine, are niste poze cu mine (indecente) pe care le-a trimis lu mama...va dati seama ce a putut face, a spus c daca mai merg la scoala 1 zi vede tot liceul pozele, ce sa fac..am avut incredere in el, ma santajeaza cu poze, ieri nu am mers ai am dat teza la mate, nu prea am note la materii si nu pot sa merg ca mi frica de ce o sa se intample...ce sa fac
..am vorbit dar nu intelege ...acuma nu mai suntem impreuna nu mai vorbim dar a spus ca daca merg pune pozele chiar daca nu mai suntem impreuna...ce sa fac ...nu spuneti sa merg la politie sau sa vorbesc cu ai mei...mama nu cred ca si-o dat seama ca eram eu in poze ...ca fata nu se vedea...ce sa fac...A spua ca daca nu is a lui nu ia a nimanui... face asta doar pentru ca am mers 2 zile la scoala ce sa fac....il iubeac chiar daca face ce face...dar ce sa fac...cum fac cu scoala ...cu pozele cum...c o sa mai dau ochii cu ai mei sau cu lumea...Va rog ajutatima...plang toata ziua si nu dorm..ma gandesc ce sa fac ..nu vreau sa raman corigenta sau poate chiar repetenta...eu i-am trimis poze pentru ca il iubesc si am avut incredere in el...dar nu am crezut ca o sa se ajunga aici doar pt ca am mers la scoala ...pentru ca nu vreau sa am probleme ce sa fac sad sad imi vi e sa mormorcrying(

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa il parasesti, nu merita sa stai cu un asemenea individ.

| Doub a răspuns:

Hahahahaha, câtă prostie, deci nu cred. laughing
Dacă încă îl iubeşti, îţi f.ck meriţi soarta.laughing)

| pufulescu a răspuns:

Ia stai putin! Daca nu se vede fata ta in acele poze si nici macar maica-ta nu te-a recunoscut in ele inseamna ca individul nu are cu ce te santaja!
In nici un caz sa nu renunti la scoala pentru un baiat! Poti in acelasi timp sa ai o relatie si sa fii si eleva.
Unde a plecat el " In colo "? E vreunul din aia plecati pe afara si care insista sa vii la el?