| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi raspunde- ti la intrebare, am picat primul examen la ECDL.De unde sa învăt ce sa ma fac? Daca Il dau a doua oara va fi mai simplu, de unde sa caut intrebari ca si acolo? Va rog

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai cum sa iti raspund la intrebarea mea?

| Damonana a răspuns:

Cauti pe net simulari ecdl si faci primul modul. Dar nu seamana deloc cu examenu pe care il dai. Adica nu vreau sa te sperii dar eu am avut un soc cand am vazut ca difera total.
Eu l.am dat anul trecut pe primul si stiu ca erau 2 module combinate dar nu mai stiu care vezi ca acolo la simulari is 7 parca. Ei.tu dai doar 6(primul, word, ppt, exel, aces, internet) vezi ce modul ramane si fa.l si pe ala. Eu am picat word.ul si nu, nu e mai usor a doua oaralaughing dar iti sugerez sa ramai calm ca a 2. a oara e mai bine.
Multa bafta:* si sa ne zici ce ai facutlaughing