| darkgirl58 a întrebat:

Buna TPU vineri am cazut pe spate (cand am fost la padure cu clasa) si din instinct mam sprijinit in mana dreapta ma doare ingrozitor undeva mai jos de cot cam cu o palma mentionez nu la incheietura am zis sa nu ma duc la doctor pentru ca am zis ma doare de la cazatura nu stiu ce sa fac mai ales ca peste 6 zile vine pastele dati-mi un sfat as aprecia cu o fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e bine sa mergi la medic si poate este numai o contuzie.

| darkgirl58 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca ma tine mai mult de 7 zile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darkgirl58):

Daca este contuzie o sa primesti probabil un antiinflamator si o crema ceva si o sa seatenueze durerea, ar trebui sa treca in 7 zile daca nu fortezi mana. Bafta