| Anonimaa27 a întrebat:

Vineri dau petrecere in pijamale si nu stiu ce sa pregatesc.Imi puteti da niste idei gen filme,jocuri, mancare etc.Mie nu imi vine niciuna!
Funda pentru cele mai multe.

Cat se poate de repede!

Răspuns Câştigător
| Charlly a răspuns:

Pai..pentru filme:
-Man Girl2[comedie]
-Scary Movie 3[comedie-groaza]
-Strania poveste a lui Benjamin Buttons[e super,e o drama dar e belea]
-Hackiko[e cu un catel,e dragut]
-Aqaumarine[e o comedie de dragoste]
-Beastly[e super]
-O poveste incalcita[e comedie,e frumos]
Jocuri:
-bataie cu perne[tipicrolling on the floor]
-jucati conquiztador
-faceti origami.
-adevar sau provocare.
-stati pe fb, mess, etc.
-uitati-va la chestii haioase pe youtube.
-uitati-va la baieti draguti.
-uitati-va pe reviste.
-faceti-va unghiile.
-faceti-va parul una alteia.
-jucati monopoli
-jucati carti.
De gatit:
-Fa pizza.
-cartofi prajiti.
-cumpara suc, snaks, seminte.
-fa o salata de fructe.
-Fa un milkshake[se gaseste in super-market la plic]
-fa budinca
-fa crema-de-zahar-ars.
SI DISTRATI-VAAAA!
Funda?puppy dog eyes.

| anonymos16 a răspuns (pentru Charlly):

Ba imi facut pofta rolling on the floor

6 răspunsuri:
| NorishorPhufos a răspuns:

Filme de comedie (Eurotrip), sau daca le plac si celorlalti de adolescenti, dragoste gen Lol, Wild Child, Greta, High School Musical, Camp rock sau ceva mai dramatic tot de dragoste (Titanic 1-2, Notebook) sau horror (the grudge 3, The messenger, al saselea simt etc). Jocuri depinde cati sunteti, daca vrei iti dau niste exemple: Adevar sau provocare cu sticla, monopoli, conquiztador etc.
La mancare depinde de gusturi... in general trebuie sa le placa tuturor pizza, cartofi prajiti, prijituri etc...

| Manyna a răspuns:

Filme: Evan Atotputernicul,Teoria mitocanului,Ember-orasul din adancuri,Iepurasul casei,Chihuahua de Beverly Hills
Jocuri: Remi,monopoly,carti de joc,spuneti povesti de groaza,faceti poze,filmativa,faceti clatite sau pizza ca mai apoi sa si mancati.
Mancare: pizza,popcorn,seminte, cipsuri, ciocolata, aripioare picante cu sos si cartofi prajiti, clatite.

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Deci:
Filmele pot fi de groaza, aventura, romantice sau comedie gen:
Ho Ho Ho(1 sau 2), Hobitul, etc.
Jocuri: Depinde cate sunteti:
Daca sunteti patru, cautati un joc online de 2 jucatori si jucati cate 2 o runda, sau puteti alege jocuri de moda veche gen, concurs de dans sau un joc gen piramidele sau nu te supa frate, sau concurs de cantata etc.
La mancare:
Cu siguranta ai nevoie de popcorn si poate:
Bauturi energizante sau acadele, bomboane, vata la cutie etc. Sper ca te-am ajutat!

| Anonimaa27 explică (pentru PouBlueGirl12):

Multumesc mult!

| PouBlueGirl12 a răspuns (pentru Anonimaa27):

Funda?