| angelBlack00 a întrebat:

Buna TPU:*! Voi ce considerati ca trebuie sa stie cea mai buna prietena despre voi?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Trebuie sa stie multe, dar NU foarte multe pentru ca cei mai buni prieteni ar trebui sa fie familia.Cu prietenii te poti certa oricand imprevizibil sau te pot lasa ei balta sau in caz de ceva te pot ameninta si santaja fiindca te au la mana cum se spune, stiu chestii pe care nu ar trebui sa le stie despre tine.Trebuie sa spui lucrurile care in eventualitatea unei probleme nu te-ar face de ras, nu ti-ar crea probleme.Bafta! :*

2 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Daca cea mai buna prietena a mea este chiar CEA MAI BUNA PRIETENA A MEA, ea trebuie sa stie tot adevarul despre mine, dar si eu sa stiu de ea. Daca adevarul acela ar supara-o, mai bine nu ii spun deoarece cea mai buna prietena a mea nu trebuie sa sufere [ ex : eu sunt cu baietul de care ii place ei ] Trebuie sa imi cunoasca parintii deoarece trebuie si aprobarea lor pentru ca cine stie cum e ea si eu nu o pot vedea. Trebuie sa simt ca ea este cea mai perfecta fata pentru mine. Ea trebuie sa stie ca o consideri ca o sora :*

| Madutza2Special2girl a răspuns:

Cine esti cu adevarat pentru ca toti au secrete uriase in viata privata!