| marius186 a întrebat:

Vrea sa-mi cumpar si eu o bicicleta si nu stiu daca la banii astia 250-300 max 330 gasesc o bicicleta noua sau una la mana a doua mai buna. M-ar interesa un mountain bike dar nu una cine stie ce. Vreau bicicleta ca sa o duc la tara sa ma plimb cu ea acolo nu altceva. Mentionez drumurile pe acolo nu sunt asfaltate.

Si daca totusi gasiti vreo la bicicleta banii astia care sa se potriveasca cat de cat la cerintele mele astept LINKUL. Multumesc! Dau funda!

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Eu sunt in Germania dar pe cale sa plec in alta parte am o bicicleta cu suspensi si as putea sa tio trimit eu nu cer nici un ban dar sa iti platesti taxele postale si daca vrei maine pot sa ma interesez cam cat ar costa posta. daca nu voi fi nevoit sa o las aici si as fi mai impacat daca as putea sa ajut pe cineva cred ca pretul postei ar fi cam la 80 de euro si ar ajunge in 18 zile

| marius186 explică (pentru viavo):

Man poti sa vad si eu o poza cu ea

| viavo a răspuns (pentru marius186):

Da fac maine o poza dar ar fi bine sa imi aduci amintnte ca am cerebelu cam plin. dam buzuri pe cipaiancostel@y