| Bubble13 a întrebat:

vreau sa imi povestiti despre primul vostru sarut. cel cu cat mai multe detalii primeste funda! de abia astept sa vad ce ati raspuns:X pa-pa:*

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

La vremea aceia am trait cu adevarat fiorul primului sarut, eram "prosti" amandoi, dar ne-am descurcat, cand ne-am invatat noi cum e treaba cu sarutu, a aflat mama si dai si omoara la mine, ca ce imi trebuie prieten? aveam 16 ani, dar imi aduc cu drag aminte emotia primului sarut, acum din doua priviri treceti in actiune, atunci nu era asa.trebuia mult timp pana sa ajungi sa te saruti, asa era pe vremea aceia...se stia de rusine, bun simt, respect, si mai ales era DECENTA, care astazi din pacate s-a dus pe apa raului...o seara bunahappy

| chibiusa a răspuns:

Primul meu sarut a fost unul foarte romantic, inca mi-l amintesc cu drag.
s-a intamplat acum 1 an si jumatate, adica la aproape 16 ani. stiu ca multi vor rade si vor fi :-o dar asta este adevarul. imi placea de baiatul respectiv cam din totdeauna (parintii nostri sunt prieteni de familie) dar aveam impresia ca el ma vedea ca pe o surioara mai mica. intr-o anume zi de primavara m-a luat cu el la plimbare. ne-am dus prin parcuri si ne-am jucat (de-a prinsa), iar seara spre apus am poposit pe un deal de unde se vedea foarte frumos orasul. atunci mi-a spus ca ma iubeste de ceva vreme si ca ma roaga mult sa nu ma supar pe el din cauza asta si sa nu ma simt tradata si cu mare grija si blandete mi-a ridicat barbia si mi-a mangaiat obrajii. s-a apropiat usor de mine si intre doua "te iubesc" mi-am primit primul sarut. imi amintesc si acum euforia si senzatia de rusine ce m-a invaluit si imi amintesc presiunea buzelor lui peste ale mele ca si cum s-ar intampla chiar acum.
tipul este mai mare decat mine cu 2 ani si vreau sa-ti spun ca si astazi avem o relatie speciala chiar daca fiecare dintre noi este intr-o alta relatie.

| Fanee_2727 a răspuns:

Buna ewe. Primul meu sarut a fost acum 2 luni din pacate nu cu persoana la care tin dar asta e. Fata aceea venise in camera la mine s-a asezat in bratele mele in timp ce eu ma jucam si m-a intrebat " Vrei? ", eu mi-am cam dat seama despre ce e vorba dar am continuat sa ma joc laughing ma mai intrebat o data si eu am intrebat ce iar ea m-a sarutat. Al tau cum a fost? xD