| Tamyna a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi schimb avatarul la messenger dar nu mai merge si nu stiu ce are! ma puteti ajuta? funda pentru cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Si mie mi se mai inatampla asa, dar sterg poza si o pun iarasi, dar bineinteles inainte sa o pun iarasi o redenumesc, apoi merge. Ia incearca si tu! Bafta!

2 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Daca ai mess 11, de aia face figuri!
Iar daca ai alt mess inseamna ca e din cauza netuluibig grin
Deci daca ai 11, schimba messu, iar daca ai alt mess 10, 9 etc:p asteapta cateva zile ca-si revine:*!
Fundaa?

| BlackPearl_7260 a răspuns:

Buna. Si eu patesc asta cam des. si de fiecare data cand vreau sa mi-l schimb nu mergea il lasam o zi asa si a 2a zi il schimbam si imi mergea.happy. sper sa te ajute :*