| Cami99 a întrebat:

Buna!
Mie imi place de un baiat care e mai mic ca mine cu un an,dar nu stiu daca ma place,eu am un prieten care e si vecinul meu si striga la scoala intruna ca mie imi place de acel baiat,el cand vecinul meu spune asa nu reactioneaza in niciun fel,vecinul meu imi spune mereu ca el inventeaza cantece cu mine si cu el si multe altele,dar mai e o problema,baiatul sta in banca cu o prietena de-a mea si am tot auzit zvonuri ca lui ii place de ea,dar el se uita la mine mereu,si se tine dupa mine, ce credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Lumeaîn3D a răspuns:

Nu asculta zvonurile astea,, Zvonurile rămîn zvonuri dar ceea ce este în realitate este cu totul diferit,, Dacă el şede cu colega aia, nu înseamnă că îi place de ea,, Roagă-l pe vecinul ăla să-l întrebe ce părere are despre tine, aşa vei afla mai multewinking

| Cami99 explică (pentru Lumeaîn3D):

Mersi,am sa incercwinking

5 răspunsuri:
| Ika_Iun_1990 a răspuns:

Zvonul este zvon frate...
toti zic cacaturi ca nu au ce face....nimeni nu poate stii ce simte el... poate il intrebi chiar tu (just sayn') laughing

| alinaizabela a răspuns:

Te place sunt sigura.

| Dragos481 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci curaj si sa-l intrebi daca are sentimente pentru tine eu stiu ca ti-e teama ca te va refuza, dar nu dispera daca te va refuza mai sunt baieti pe lumea asta. Funda?

| vlada2578 a răspuns:

Eu cred ca te place?