| botik_3241 a întrebat:

Buna!
Trebuie sa ma prezint uniu juriu( Balul Bobocilor), si as vrea sa "sparg" cum s-ar zice monotonia. Adica stiu ca toti vor spune : ma numesc, am x ani, sunt in zodia y, imi place muzica dansul etc, dar vreau ca eu sa spun ceva mai amuzant si mai comic pentru ca juriul sa nu se uite la mine plictisit. Astazi sunt preselectii iar eu nu stiu ce sa spun.
Ma puteti ajuta? Va rogpuppy dog eyes
Imi trebuie un raspuns cat mai rapid:*:*:*:*

1 răspuns:
| OoOpitikaOoO a răspuns:

Pai spune-le ceva de gen":Hey ma numesc(...)sunt o fire mai nebuna laughing in timpul liber imi place sa (...) pentru ca n-am ce face acasabig grin si am venit aici deoarece am calculatorul stricatbig grin