| Ralucax3 a întrebat:

Buna tuturor!.
1. Vreau sa fac spagatul pana jos, ce exercitii sa fac?.
2. Vreau sa slabesc [ si sa devin vegetariana ] sa mananc numai salate, ce sfaturi aveti [ exercitii?.
3. Vreau sa fiu mai puternica, adica n-am deloc forta in mainii... adica daca ma bat cu cineva eu nu pot sa fac nimic pentru ca n-am forta. Cum fac sa am forta?
4. Vreau sa fiu mai delicata, finuta ca alte fete... adica sunt asa mai " tupeista ". Ce sfaturi, trucuri de infrumusetare aveti?
5. - Vreau sa imi creasca parul, o sa-l las sa creasca 6 luni ce sa folosesc in aceste 6 luni sa imi accelerez cresterea?
- Am parul foarte des, nu-l vreau des si numai vreau nici volum... vreau parul lins!.

+ fara youtube la exercitii! -_-. FUNDA!

1 răspuns:
| anaasdfghjkl a răspuns:

Pai pentru aface spagatul simplu iti spun cum amprocedat eu:
1Timp de 9 zile am facut in continu exercitii de tipul fandare pentru ami invata muschii apoi l'am rugat pe prietunul meu sa imi dea un picioare peste picioarele mele in timp ce eu incercam sa fac sapgatul...el asta a facut m-am dezecilibrat si am facut spagatul laughing) a dururt putin dar dupa am resuit sa il fac singura
2pentru adeveni vegetariana incepi sa cosumi foarte multe fructe si legume siincerca saiti dai seama cecombinati de fructe saudelegume te atrag mai mult inlocul carnii siapoi opoti inlocui foarte usor:*
3.pentru foarta mainii incerca sa faci tractiuni sau da ridici greutati
4. daca asa esti tu nu merita sa te schimbi :*
5. ulei de ricin foarte bun
roga/'o pe coafeza saitiiadin volum cand te vei tunde ea va sti ce sa faca