| Adiii16 a întrebat:

Buna tuturor. Am o curiozitate, am 17 ani, 1.92 m inaltime, 83 kg si in trecut am facut sala, dar vreau sa ma reapuc. Ideea este, oamenii inalti pot pune pe ei masa musculara? In trecut cat am fost la sala ( Nu prea mult timp ) s-a observat ca am crescut in masa, dar nu stiu ce sa cred. Am inteles ca la oamenii inalti nu se pune masa musculara... Vreau sa-mi raspunda un profesionist, multumesc

1 răspuns:
| AndradaElena15 a răspuns:

NU conteaza daca esti INALT sau SCUND!
Iti poti forma muschii, poti avea o masa musculara dezvoltata....doar ca trebuie MULTE exercitii, un regim mai deosebit ca sa zic asa la inceput si sa ai cat de cat un antrenament...iar daca vei vrea sa te lasi de sala NU iti pierde antrenamentul pentru ca este f important! Adica incearca sa mai lucrezi din cand in cand si acasa pentru ca va conta si se va VEDEA! happy