| Adiii16 a întrebat:

Buna tuturor. Am o curiozitate, am 17 ani, 1.92 m inaltime, 83 kg si in trecut am facut sala, dar vreau sa ma reapuc. Ideea este, oamenii inalti pot pune pe ei masa musculara? In trecut cat am fost la sala ( Nu prea mult timp ) s-a observat ca am crescut in masa, dar nu stiu ce sa cred. Am inteles ca la oamenii inalti nu se pune masa musculara... Vreau sa-mi raspunda un profesionist, multumesc.

1 răspuns:
| Marius1985 a răspuns:

Inaltimea nu are nicio legatura. Poate tipul somatic, adica daca esti foarte slab din fire au te ingrasi f usor. Oricine poate pune masa musculara pe el, la unii dureaza putin la altii mai mult, dar atata timp cat esti constiincios si experiemntezi a vezi ce merge cel mai bine pentru tine, sigur vei reusi.