| Andreea930 a întrebat:

Bună tuturor! Aș dori și eu un sfat care vrea să mă ajute fără miștocări, am început să vorbesc cu un băiat de cam o lună și ceva, eu am fost prima care l-am căutat și i-am spus că îmi place de el, el mă căutase acum 2 ani pe Facebook, am vorbit ce am vorbit noi, mi-a cerut numărul de telefon să vorbim pe wapp și nu am vrut să i-l dau. Și acum l-am căutat eu pe Facebook pe data de 26 octombrie, urma să îmi fac majoratul și i-am spus că îmi place de el, el a spus că nu mă crede, avea iubită și pe mine m-a mințit că nu are. Și am aflat de la fosta lui iubită cu care am devenit și prietene multe chestii despre el, că ea îl cunoaște destul de bine. Și vorbesc și acum cu băiatul ăsta dar nu știu dacă mă place sau nu, eu cred că da, l-am întrebat și dacă mă iubește și mi-a spus că este prea devreme să vorbim despre asta, aseară i-am spus să ieșim la un suc vineri și mi-a spus că el ar vrea dar nu îmi promite că e foarte ocupat, că vrea cu cel mai mare dragul. I-am spus să îmi demonstreze dacă vrea, în fine înainte nu prea mă băga în seamă, doar eu pe el și când avea iubită îl căutam și îmi răspundea că nu mă interesa că avea iubită laughing) și ieri m-am trezit cu mesaj de la el, mi-a spus "Bună, ce faci?" Și eu i-am răspuns "Bună, bine și că nu mă așteptam să îmi dea mesaj" după mi-a zis că de acum să mă aștept. Deci nu știu ce să înțeleg dacă mă place sau nu, i-am pus întrebarea și el mi-a spus că "Eeee da".
I-am răspuns Da?
După mă întreba ce mai fac, schimba vorba i-am spus și mi-a zis că nu schimb, Da îmi placi.
Fosta lui iubită mi-a spus că mă minte și doar mă amăgește să îl iubesc eu, că el mă minte. Avem 18 ani amândoi, dau fundă celui mai bun răspuns! :*

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt scriitor și poet (și idiot, dar să nu mă pârăști).
E așa de amuzant, naiv, plin de viață, de aventură, de inedit, de temperament, de ardoare tinerească mesajul tău, cu un triunghi amoros, cu alea alea, că e aproape o operă literară distină a unui geniu încă necunoscut. Dacă îmi dai voie, o să îk pun pe blogul meu literar la un capitol nou creat pentru tine, denumit Tinere Antitalente ( ca să fie șocant și atrăgător) cu permisiunea dtale bine înțeles. Vei ajunge astfel în IlR ( Istoria Lătrăturii Române).

| Andreea930 explică (pentru sadrian46):

Am înțeles :*

| sadrian46 a răspuns (pentru Andreea930):

Eu am vorbit serios. Azi îl public, și îți trimit linkul, după o săptâmână ne uităm câte vizionări ai. La început putem pune și poza ta, ca să fie mai așa. Dacă îți place. Dacă nu. O ștergem.

| Andreea930 explică (pentru sadrian46):

Ok

| Andreeush a răspuns:

Dacă tu îl căutai când avea iubită și ai impresia că te minte la ce te aștepți?

| Andreea930 explică (pentru Andreeush):

Îl căutam că îmi plăcea de el, și acum îmi place! Acum a început să mă mai caute și el de când nu mai are iubită. E zodia taur și eu scorpion