| Fancyuiop a întrebat:

Invat la seminar,sunt in clasa a X-a și am niște probleme cu niște colegi de anul trecut, cu ei stand si in internat (anul trecut). Mai pe scurt sunt o fire mai slaba, chiar daca sunt baiat,is fricos mai tot timpul, am atacuri de panica si ei isi tot bat joc de mine, mi-e frica sa ies la tabla sau sa ma ridice un profesor in picioare,pentru ca ei rad mereu de mine si nu ma lasa deloc in pace, imi zic cuvinte de prost gust. Mi-e frica sa merg la scoala deoarece stiu ca ma intalnesc cu ei si ma astept sa reactioneze in orice mod. Am vb cu dirigintele dar el a zis ca nu are ce le face, ca nu-i poate educa, parintii nu mai vor sa auda de problemele mele si nici la psiholog nu ma mai lasa, pentru ca zic ca-s bani aruncati aiurea. Ce pot face? De transferat as vrea sa ma transfer dar momentan nu am unde. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista director. Spune-i si ii va potoli.

| gratargratar a răspuns:

Aia-s la seminar de teologie sa inteleg si se comporta asa? La ce seminar esti? Daca nu vrei sa spui aici, trimite-mi un mesaj. O sa incerc sa te ajut.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te duci la sala, te apuci de un gen de lupte si dupa ii bati de sa le sune apa in cap. O sa dureze ceva dar o sa merite din plin sa vezi cum sufera oamenii aia care te faceau si pe tine sa suferi intentionat.

| Nelly15 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

laughing))). Asta e ideea pe care am inceput-o acum ceva vreme si cred ca peste ceva timp o sa dea roadelaughing). Dar nu e o idee buna, exista si alte metode.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Nelly15):

Mda de obicei daca bati pe un boschetar de ala cel mai probabil dupa o sa vina cu haita lui dupa tine dar poate dupa macar o sa te lase in pace.