| andreismiley1983 a întrebat:

Buna tuturor stiti vreun leac de dormit in afara de somniferelaughing? adica sa pot sa dorm nopatea pentru ca nu pot sa drom si numa dimineata imi vine somnu happy

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Mananca seara la masa ceapa. Nu consuma(daca folosesti), dupa pranz cola, ness, cafea, red bull.

| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil, faci sex. Acest tratament naturit, nu este recomandat minorilor.

| ioanandrei a răspuns:

Incearca pe timpul zilei sa nu mananci dulciuri in exces si mai ales cola sau ciocolata cola etc.incearca sa iesi in fiecare zi putin din casa sa iei aer...mie mi se intampla destul de des sa nu pot sa dorm dupa ce am stat toata ziua in casa.Incearca sa faci un sport ceva care sa te oboseasca, nu sta pana tarziu la teme sau la calculator/televizor si daca vrei bea o cana de ceai in fiecare seara(preferabil tei)... sper sa mearga succeswinking

| eluar a răspuns:

PAi probabil nu poti sa dormi ca nu esti obosit, incearca sa faci cate ceva sa te obosesti.