| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor happy
Sunt de aproximativ o luna cu un baiat, mai exact pe 16 facem o luna..lucrurile nu merg prea ok intre noi, ne vedem rar si atunci pentru putin timp iar el e tipul acela de baiat care dupa doar 2 saptamani mi-a si zis "te iubesc " si a si adus vorba de a face dragoste..eu nu simt decat o mica simpatie fata de el, nicidecum dragoste..In fine..alta era problema : dupa cum stiti, joi e Valentine's Day si ma macina o intrebare..ar trebui sa ii iau un cadou sau ceva de genul asta? big grin
Am mai intrebat o prietena si ea a zis ca nu ar trebui, ca el trebuie sa imi ia mie..sincer, nu vad rostul acestei zile si nu am mai fost pusa niciodata in situatia asta, de a lua un cadou unui baiat de Valentine's Day si nu prea stiu ce sa fac.
Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Astept parerile voastre.
Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Daca tu simti ca trebuie sa ii iei acest cadou, ii iei, dar daca simiti ca relatia nu merge, nu are rost. Tu ii vei lua iar el probabil nu, si vei fi pusa intr-o situatie destul de dificila!

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Trebuie sa va daruiti reciproc,cate ceva.
Ii poti cumpara ceva de imbracat, vreun parfum, breloc, magnet personalizat(poza cu voi), lantisor sau bratara de argint.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Sfatul meu este sa-l lasi pe el sa-ti ia un cadou. Daca intr-adevar te iubeste sau simte ceva pentru tine, va face gestul asta pentru tine intr-o zi atat de speciala.
Asta este parerea mea.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| ema_2625 a răspuns:

Sa faci ce simti tu, dar poarta o discutie cu el si spune-i ce ai pe suflet!

| iloveiphones a răspuns:

Avand in vedere ca ti-a cerut sa facet dragoste dupa nici o luna de relatie, consider ca baiatul asta trebuie trimis inapoi de unde a venit laughing). Ce sa mai zic de cadou, nici nu se pune in discutie! Ai grija ce faci.happy.