| Aruxandei_Miruna_1997 a întrebat:

Buna Fetelor!:**:*. Am mare nevoie de voi, am nevoie sa slabesc 7 kg si vreau sa imi spuneti ceva diete care stiti ca sunt bune si meniu in fiecare zi. Daca ati si incercat si v-a mers e si mai bine, va rog sa ma ajutati, daca ati incercat spuneti-mi :* Va multumesc::*:*Funda :****!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănâncă doar salată timp de o săptămână-două.

| Dodi16 a răspuns:

Poti gasi mai multe detalii aici(p.s.: miscare si alimentatie sanatoasa!):http://www.nestle-fitness.com/ro/flatbellyprogram/
succes:**