| sweetgirl pink a întrebat:

unii dintre voi stiu ca v-am povestit d un baiat karuia eu i zic lopatalaughingsh v-am spus ca vrea sa fie ca mine dar m`am uitat p hi5 l el sh am vazut poze ca el sh un prieten sh atunci i-am zis p mess ca o prietena de`a mea il place p prietenul lui(o minciunik mik)ca sa imi dea id luilaughingsh mi la dat am vb ca el i-am spus ca eu m`am dat drept cristina ca sa fac rost d id luilaughingm`am intalnit ca el sh acum suntem combinati:X dar nu stiu sigur da m se pare ca lopata sa km suparatlaughingl`am intrebat sh mi-a zis ca n, l fel sh p bithulove struck sh el mi-a zis l fel da acum nu stiulaughingvoi c credeti? am facut bine ca m`am combinat ca prietenul lui? adica daca imi place d el c sa i facilaughingkm ar fi s stau ca lopata sh sa imi placa d d**y?! v dati seama?laughingdeci am facut >bine? ast rasp cat maI MOOOLTEhappyfundita

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Daca iti place mai mult de prietenu' lu' lopata decat de lopata atunci ai procedat bine
si stai linistita ca o sa-i treaca lu' lopata happy
ai grija de tine te pup kiss

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pt tine ai facut bine.pentru lopata ala nu, ca el acum na.se simte urat.ca prietenul lui s-a combinat cu tine.desi el te place si tu stii asta,. oricum, daca tine la tine lopata.ar trebuie sa accepte situatia

| Rukhsandra a răspuns:

Vad ca vorbesti foarte mult pe mess si ai uitat sa scrii romaneste big grin

| Antrax a răspuns:

Ha? imi place gramatica ta e "cool"

| ambutisare a răspuns:

In *** daca am inteles ceva din ce ai scris. tu mai stii limba romana?

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Ai procedat cat de cat bine, cred.:d
Dar ma bufneste rau de tot rasul cand citesc porecla aluia LOPATA.laughinglaughinglaughinglaughing

| Sofffie a răspuns:

Da.De ce nu e viata ta si tu o controlezi...Nu trebuie sa-ti spuna LoPata ce sa facilaughinglaughing)... Daca tie iti place de el si lui de tine nu ai de ce sa dai inapoi din cauza unui prieten.

e lasa daca-i suparat o sa-i treaca lui.

Iubiti-va multhee hee

| alexbzalex a răspuns:

Lopata laughing omg terminati cu poreclele astea